Kalem Etek Nasıl Giyilmeli?

Kadınlara en fazla yakışan kıyafetler arasında yer alan ve her zaman hayat kurtarıcı özelliğe sahip olan kalem etek modelleri ince fizikli yapınızı dışarıya en iyi şekilde yansıtabileceğiniz kıyafetler arasındadır. Ofis, sokak, sinema, yemek, özel davet ve gece kulübünde kalem eteklerinizi doğru şekilde kombinleyerek çekici bir imaj yaratabilirsiniz.

kalem etek modelleri

kalem etek modelleri

Yazın ve kışın gömlek ile ya da beyaz sade bir t-shirt ile kombinleyebileceğiniz kalem eteklerin resmi ve klasik duruşlarını daha fazla renklendirebilmek için canlı renklere sahip parçalara ihtiyacınız olabilir.

Kalem Etek ve Ayakkabı Uyumu Nasıl Olmalı?

Yüksek bel beyaz kalem eteklerinizi, üzerine kombinleyebileceğiniz beyaz çapraz ve kalın askılı bir büstiyer ile birlikte giyebilirsiniz. Topuklu pembe ya da kırmızı klasik stiletto ayakkabılarınız ise kalem etekleriniz ile giyebileceğiniz en şık ayakkabı modelleri arasındadır.

kalem etek fiyatları

kalem etek fiyatları

Beyaz kalem eteklerin bir diğer sıkı alternatifi ise turkuaz rengidir. Turkuaz ve mercan renkleri özellikle esmer kadınlara yakışacak cinsten bir renklerdir.

kalem etek fiyatları

kalem etek fiyatları

Kalem etekler ile şık gözükmek istiyorsanız klasik sade yazılı bir t-shirt modeli ile de bunu başarabilirsiniz. Casual bir görünüm ile maksimum çekiciliğini sağlayabileceğiniz bu kombinde renk seçiminiz ise tamamen kişisel zevklerinize göre olabilir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir