Kahvenin Farklı Mucizeleri

Kahvenin azı karar, çoğu zarar derler. Kahvelerin cilt güzelliğine de yararları saymakla bitmez. Kahve mucizesi uzun yıllardan beri güzellik uzmanları tarafından kullanılır.

Türk Kahvesi

Türk Kahvesi

Diyet yapanlar içinde mucizevi bir içecektir. Günde 1 tane içilmesi metabolizmayı çalıştırır ve kalp atışlarını düzene sokar. Türk kahvesinin özellikle telvesini tüm cilt tipleri rahatlıkla kullanabilir. Bedeni kirlerden arındırır ve cildi rahatlatır. Sağlıklı kilo vermenize de yardımcı olur.

Kahveyle Gelen Güzellik

Türk Kahvesi özellikle banyodan sonra peeling etkisiyle vücudu rahatlatıyor. Kahve yaptığınız zaman telvelerini bir kavanozda saklayın. Banyo sonrasında açılmış gözeneklerinize peeling uygulayın. Selüliti de önlediğini göreceksiniz. Yüzünüze de yapabilirsiniz. Peelingden sonra mutlaka nemlendirici krem kullanmayı unutmayın.

Kahvenin Faydaları

Kahvenin Faydaları

Kahve telvesi ve içine konulan 1 çay kaşığı bal ile yüzünüze harika bir dinlendirici maske yapabilirsiniz. Yarım saat yüzünüzde bekletin ve ovarak ılık su ile çıkartın. Türk kahvesinin telvesinin yararlı etkileri saymakla bitmez. Pekmez ile karıştırdığınız zaman özellikle dekolte bölgesinin çizgilerini önlediği bilinir. Maskeleri düzenli olarak uygulamanız gerekir.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir