İzlemeye Devam Edin

Tolum olarak, TV hayatı bizleri esir almış durumda. İş sürecinin sona ermesi ile birlikte ev hayatına başladığımız akşam saatleri, TV izlemek için en uygun zaman aralığını oluşturuyor. Televizyon kanalları da en gözde programlarını bu saatlere koyuyorlar. Politikalarını bunun üzerine kuran kanallar, karşılığını da reyting oranlarıyla alıyorlar.

Kendinizi Programlara Karşı Programlayın

Doksanlı yıllarla başlayan özel kanal furyasında, Kanal D önemli bir değere sahip. Özellikle son on yılda kanalda yayınlanan programlar, izleyicilerin çok büyük beğenisini kazandı. Hırsız Polis ile başlayan, Aşk-ı Memnu ile devam eden, Fatmagül’ün Suçu Ne ile zirve yapan Kanal D, yarışma programları ve talk showlarıyla da her zaman etkinliğini koruyor.

arka sokaklar

arka sokaklar

Kanalın yayınlarını takip etmek için kanal d yayın akışı, sizlere rehber olacaktır. Yayın akışı listesinde yer alan programları, hangi saat aralıklarında izleyeceğinizi önceden bilmeniz, sizleri o saatler öncesinde program yapmaya itecektir. İşlerinizi ve geriye kalan durumlarınızı ayarlamak için, yayın akışı sizlere yardımcı olacaktır. Hayatınızdan arda kalan zamanları değerlendirebileceğiniz TV programları, bireyse olarak sizleri mutlu edecektir, bunu unutmayın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir