Hızlı Zayıflama Yöntemi Kivi Diyeti

Son zamanlarda insanların en büyük sorunları içerisinde fazla kilolar yer alıyor. Sağlıksız ve dengesiz beslenme sonucunda ortaya çıkan fazla kilolar beraberinde sağlık sorunlarının, kalp damar hastalıklarının da habercisi.

kivi suyu

kivi suyu

Bunun için birçok insan çabuk zayıflamak ve fit bir vücuda sahip olmak istiyor. Son günlerde ise önerilen diyetlerin içerisinde kivi diyeti revaçta.

Kivi diyeti

Kivi diyeti

Hızlı kilo vermek isteyenleri sevindiren bu diyet sayesinde tam 4 günde 2 kilo vermek mümkün. Meyveler tıp, kozmetik ve daha birçok alanda kullanıldığı gibi normal tüketimleri de beraberinde insan vücudu için oldukça yapıcı etkilere sahip.

Diyetinize Sahip Çıkın

Bağışıklık sistemini güçlendiren kivi aynı zamanda tam bir enerji deposu. Bu diyet için sabah başlangıcında 1 kivi, yoğurt ve tost ekmeği ile güne başlayabilirsiniz. Öğle vakti sebze çorbası ve doyana kadar kivi yiyebilirsiniz. Bu sırada ara öğünlerde de kivi tüketmek gerekecek.

kivi

kivi

Akşam öğünü ise en fazla 100 gr et, sebze çorbası, kivi ve haşlanmış yumurtadan meydana geliyor. Bu diyeti sadece 4 gün uygulamak gerekiyor. Yeni bir kivi diyeti için ise 4 gün beklemek sağlık açısından oldukça önemli.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir