Hızlı ve Kalıcı Bronzluk için Neler Yapmalı?

Yaz yaklaşırken hemen her bayanın aklına bronzlaşarak kusursuz hale gelecek teni geliyor. Tabi ki doğru bronzluk olduğu müddetçe, yanlış bronzlaşma çirkin bir görünüme neden olduğu gibi cilt sağlığını da olumsuz etkilet.

Hızlı ve kalıcı bronzlaşma elbette mümkün. Kısa sürede kıpkırmızı hale gelmeden nasıl bronzlaşırız ve bu bronzluk nasıl korunur öğrenmek istiyorsanız şimdi biraz daha dikkatli okumalısınız.

bronzlaşmak

bronzlaşmak

Havuç Yağı ile Bronzlaşma

Bronzlaşmak istiyor, ama bunun için az zamanınız olduğunda birkaç saat içerisinde güneşin altında kalmayı göze alıyorsanız, size etkili bir önerimiz var.

Kısa sürede kalıcı bronzlaşma için yapmanız gereken tek şey havuç yağı kullanmak. Güneş koruyucunuzu sürdükten sonra üzerinde havuç yağı sürerek dışarı çıkın.

kalıcı bronzlaşmak

kalıcı bronzlaşmak

Bu sırada hızlı bir bronzlaşma söz konusu olacağından güneş gözlüğü takmamanız daha doğru bir adım olacaktır.Bitkisel yağlar bronzlaşma konusunda iyi birer yardımcı oluyorlar.

Özellikle kalıcı bronzlaşma için havuç yağı başta olmak üzere, kakao yağı ve susam yağının da etkili olduğu biliniyor. Uzun süreli kusursuz bir bronz ten için siz de bitkisel yağlara güvenin!

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir