Hanımların Hoşuna Gidecek Bir İcat, Leke Detektörü

Üstün Alman teknolojisi ile üretilen Bocsh leke detektörü sayesinde birkaç saniye içinde çamaşırların üstünde yer alan lekenin ne olduğunu anında öğrenebileceksiniz. Berlin de düzenlenen teknoloji fuarında tanıtımı yapılan leke detektörü, sadece lekenin ne olduğunu değil aynı zamanda çamaşırın türünü ve hangi işlem ile lekeden kurtulabileceğinize dair de bilgi veriyor. X-Spect adı ile tanıtımı yapılan cihaz televizyon kumandası büyüklüğünde olup yaklaşık olarak da benzer bir görüntüye sahiptir.

leke

leke

Dokunmatik ekrana sahip olan X- Spect cihazı, çamaşır makinesine tanımlanarak yıkama ayarını da kendi ayarlayabiliyor. Çamaşır lekenizi cihaza okutmanız ile birlikte çamaşır makinenizde gereken yıkama ayarını yapıyor. Böylelikle size sadece düğmeye basmak kalıyor.

X – Spect Cihazının Kullanım Alanları Nelerdir?

Henüz demo olarak Berlin teknoloji fuarında tanıtımı yapılan X – Spect cihazının leke tanıma özelliğinin yanı sıra farklı kullanım alanlarının da bulunacağı belirtildi. Akıllı çamaşır makinesi uygulamasına imza atacak olan cihaz aynı zamanda akıllı fırın uygulaması ile fırınınızın da yönetilmesine destek olacak.

leke çıkarma

leke çıkarma

X- Spect Cihazının Fiyatı Ne Kadar?

Demonun yayınlanmasının ardından yakın zaman içinde piyasaya sürülmesi beklenen cihazın henüz fiyatı net olarak bilinmiyor. İlk olarak lekenin belirlenmesi ve çıkarılmasına destek olması konusunda uygulamaların yapılacağı düşünülüyor. Sonrasında ise akıllı fırın uygulaması ve daha birçok farklı uygulama alanlarında da piyasaya sürülmesi bekleniyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.