Güzel Giyinmenin Püf Noktaları Nelerdir?

Güzel giyinmek ya da doğru giyinmek günlük yaşamda her anlamda önemli bir etkiye sahip bir husustur. Kişinin güzel giyinebiliyor olması kendisine daha güvenli olmasını sağlar. Bulunduğu yerde kendisini daha iyi hissetmesine yardımcı olur. Etrafta dikkat çeker. Hafızalarda kalıcı olur. Bunun gibi daha birçok yararı olan güzel giyim hakkında bu yazıda siz değerli okuyucular için bazı temel  tavsiyeler vermek istedik.

güzel giyinme

güzel giyinme

Giyim Konusunda Dikkat

Herşeyden evvel sizlere tavsiyemiz çok zayıf olmayan kişilerin bol kıyafetlerden uzak durması olacak. Kilolu ya da balık etli kişiler bol tarz kıyafetler kullanırsa daha da kilolu görünür. Aşırı dar kıyafetlerden herkes kaçınmalı.

giyinme püf noktaları

giyinme püf noktaları

Bunun yerine üzerinize daha rahat oturan kıyafetler giyinin. Emin olun daha hoş ve seksi görünürsünüz. Aşırı dekolteden uzak durun. Dekolte her tarafta olmamalı. Unutmayın. Kısa boylu kişiler düz renk elbise  tercih etmeliler. Bu elbiseleri yüksek topuklu ayakkabılar ile kombine edebilirsiniz. Bu boyunuzu uzun gösterir. Son olarak eğer üst bedeni kısa olanlardan iseniz yüksek bel pantalon altına topuklu tercih edebilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir