Gerçekçi Bir Sürüş Deneyimi ile Live For Speed

Oyun dünyasının en ilgi çeken kategorilerinden biri şüphesiz ki simülasyonlardır. Bunda en büyük etkenlerden biri tabi ki gerçek hayatta yaptığımız/yapamadığımız bir çok şeyi simülasyon oyunları sayesinde 0 risk ile bolca keyif alarak gerçekleştirmemizdir.

Sizlere kara simülasyonları içinde araba sürücüsü olduğunuz ve çeşitli haritalarda yarışabildiğiniz bir oyun deneyimi sunan Live For Speed’de aynı zamanda online oyuncularla yine bir çok farklı harita seçeneği ile birlikte yarışma imkanı da sunuluyor.

Kontrolleri alıştıktan sonra girdiğiniz her yarış sizi daha da geliştirerek bir sonraki yarışlarınızda klavye ve mouse’unuzla gerçekten bir araba kullanıyormuş hissinin yakalanacağı garantisini veren bir oyun ve  lfs indir bağlantısından anında bilgisayarınıza iner!

Oyunu daha da zevkli kılan bir diğer önemli etken ise özellikle araba tutkunlarının ilgisini çeken cinste. Oyunda sınırlı olan araba modeli ve renkleri basit bir mod yükleme ile çeşitlenebiliyor. Mod sayfasından istediğiniz araba renklerine, modeline ve hatta motor sesine de sahip olabiliyorsunuz. Böylece hayalini kurduğunuz arabayı da bir nevi sanal dünyada oynamış oluyorsunuz.

Yarış oyunlarının vazgeçilmezi haline gelen Live For Speed için oyun ip uçları ve optimize seçenekleri edinmek istiyorsanız rehber niteliğinde gameplay videoları izleyebilir adaptasyon sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir