Flash Player Eklentisi Bilgisayara Nasıl İndirilir?

İnternetin hayatımıza girmesiyle beraber bilgisayarlarda olmazsa olmaz olarak görülen birçok eklenti de karşımıza çıkmaya başladı. Bunlardan biri de Flash Player eklentisidir. Web tarayıcılarınızda web sitelerinizi çalıştırırken birçok hareketli sayfayı çalıştırmak adına bu eklentiyi kullanabilirsiniz.

flash player

flash player

Eklentinin temel kullanım alanı ise SWF uzantılı uygulamaların web siteler üzerinde çalışmasını sağlamak olacaktır. Ücretsiz bir yazılım olan ve günümüzde kullanımı yaygın olan Flash player sürümleri içerisinde tüm sürümleri indirebilir ve kurabileceğiniz gibi, en son sürüm ile beraber de eklentinin sunduğu tüm ihtiyaçları kullanabilirsiniz.

Flash Player’sız PC’de Video İzlenmez!

Ücretsiz edinebileceğiniz Flash player eklentisiyle beraber web tarayıcılarınızda dilediğiniz gibi video izleyebilirsiniz. Eğer ki Flash player, web tarayıcılarınızda yok ise, video izleme konusunda sayfa problem çıkartacak ve tarayıcınız sayfada ki video kısmını çalıştırmayacaktır.

flash player video

flash player video

Oyun sayfaları açmak istediğiniz zamanlarda oyunların tamamı SWF uzantılıdır. Bu oyunları oynamak için yine Flash player sürümleri ihtiyacı duyacaksınız. Aynı şekilde web sitelerde yüklü olan animasyonları da izlemek için ihtiyacınız olan uygulama bu uygulama olacağını unutmayın. İnterneti rahat bir şekilde kullanabilmek adına temel olan eklentilerinizi tarayıcılarınıza yüklemeyi eksik etmeyin.

İnternet kullanıcılarının web tarayıcılarında temel eklentilerinden biri olan Flash player ile ilgili olarak, indirme işlemlerinizi https://www.sonsurum.net/flashplayer adresi üzerinden yapabilirsiniz. Daha sonrasında ise yükleme işlemlerini tarayıcınıza eklenti olarak yapacak ve Adobe markasının internet üzerinde SWF dosyalarını çalıştırmanız konusunda destek sağlayan bu uygulamadan faydalanmış olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir