Evyap Okulları İle Aydınlık Geleceğe

1927 yılından beri emlak sektöründe Türkiye ekonomisine büyük bir katkısı olan Evyap firması ekonomiye olan bu katkısını, gelecek nesillere faydalı olmak amacıyla 2009 senesinden itibaren eğitim sektörüne de sağlamaya başladı.

lise

lise

Eğitimin bir ülke için en önemli kavram olduğunun bilincinde olan Evyap kurucuları, Evyap ailesinin önemli bir bireyi olan Mürüvvet Evyap’ın anısını ülke için çok faydalı bir konu üzerinde yaşatarak 2009 yılında Evyap okullarını hizmete açtı.

Anaokulundan Fen Lisesine

Anaokulundan, ilkokula, koleje ve fen lisesine kadar her yaş grubunun eğitimi için kolları sıvayan Evyap Okulları aynı zamanda İstanbul özel fen lisesi olarak en başarılı fen liseleri arasında yer alıyor.

Seviye belirleme sınavları ve sürekli yapılan deneme sınavları ile öğrencilerin kendini sınaması ve başkalarından önce kendi kendiyle yarışması için önemli fırsatlar sunan Evyap Okulları eğitime olan katkısıyla emlak sektöründeki başarısını bu alanda da özverili bir şekilde gösteriyor.

fen lisesi

fen lisesi

Sizler de çocuğunuzun başarılı bir eğitim hayatına adım atmasını istiyorsanız, tecrübeli kadrosuyla en iyi eğitimi veren Evyap Okullarını asla gözden kaçırmayın.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir