Ev Dekorasyonunda Portmanto Modelleri

Ev dekorasyonu için birçok masrafa girilir. Yapılan bu harcamaların yerinde ve akıllıca bir seçim olması için önemli yerlerde yapılan ufak detaylar ile evinizin ortamını değiştirin. Evinizin şık bir görüntüye sahip olmasında ilk göze çarpan şey tabi ki eve giriş yerlerin olduğu hollerdir.

portmanto modeli

portmanto modeli

Bir holün iyi olması eve gelen kişiler için hoş bir izlenim demektir. Bu holler için sınırlı olan eşyalar portmanto modelleri,  tabure ve bazı aksesuarlardır. Bunların arasında da en önemli olan elbette en büyük eşya olan portmantolardır.

2015 Portmanto Modelleri

Kapalı ve açık tasarımları ile en çok tercih edilen ahşaptan yapılma portmanto modelleri bu yıl da trend renklerini koruyor. Zevkinize göre istediğiniz biçimde kapalı veya açık olarak seçebileceğiniz portmanto modelleri sizleri en uygun fiyatlarda evinize şıklık katmak için bekliyor.

portmanto modeli

portmanto modeli

Evinizin yapısına ve ihtiyaçlarınıza en uygun olan modeli tercih etmelisiniz. Bu yıl da beyaz ve kahverengi tonlarının ağırlıklı olduğu modellerde portmantolar revaçtadır. Sürgülü kapaklı, dolaplı vestiyer, kapaksız askılı gibi birçok farklı tasarımlarda bulunan portmantolardan sizde evinize en uygun modeli tercih edin.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir