Eskimeyen Şıklık Etol

Klasik giyim tarzı benimseyenlerin şıklığa ne kadar önem verdiği herkesçe bilinir. Gerek gün içerisinde gerekse akşamları giyilen her kıyafet ayrı bir tarz olmalıdır. Aynı zamanda göz alıcı ve nazik bir görünüm sergilemesi de önemli. Yaz aylarında minik elbiseler, kapriler ve bluzlar ile istenilen noktaya ulaşmak oldukça kolay. Ne var ki soğuk geçen kış aylarında bunu söylemek o kadar da kolay değil.

etol

etol

Fazla detayın bulunduğu bu mevsimde sadece giyim konusunda seçim yapmak yeterli değil. Bunun yanı sıra kaban, mont, şapka, eldiven, çizme, bot gibi ayrıntıların da üzerinde düşünülmesi önemli. Ancak bu mevsimde kadınların en büyük kurtarıcısı etol. Kolsuz ya da kollu alternatifleri ve tüylü yapısı ile bayanları şımartmanın en tatlı yolu olan etol, özellikle abiyelerle kullanılması kaçınılmaz olan bir dış giyim.

etol modelleri

etol modelleri

Dünden Bugüne

1900’lü yılların başından beri kullanılmakta olan etol, bu sezon hala moda. Özellikle kabarık tüylü taba ve kahve tonlarındaki etolleri pek çok kıyafetle de kombinlemek mümkün. Şal modelinde tasarlananları daha çok özel davetlerde kullanılması rahat olurken, kol detaylı olanları günlük giyimde bile kullanmak artık mümkün.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir