Endüstriyel Kontrolü Yaskawa Ürünleri Sağlar

Mühendislik bilimleri arasına bugün mekatronik de girmiş durumda. Temelde makine ve elektriğin birleşmesi demek olan makatronik bütün sanayi üretiminin teorisini oluşturuyor. Endüstri üretimi mekatronik kurallarına göre çalışıyor. Örneğin hareket kontrol sistemleri, otomasyon teknolojisi, endüstriyel kontrol sistemleri, fabrika ve atölyelerde ileri otomasyonu sağlamak mekatronik uzmanlarının ilgilendiği konular.

Bu mekatronik ürünlerden biri de kompact invertör sürücüler. Madencilik, çelik, kağıt, kimya, paketleme, makine araçları üretimi gibi bir sürü sektörde daha verimli çalışmayı sağlayan invertör sürücülerin bütün dünyada en güvenilir markası olarak Yaskawa biliniyor. Yani mekatroniğin ustaları endüstriyel kontrolü sağlamak için Yaskawa ürünlerini yıllardır kullanıyorlar. İşyerlerindeki ileri otomasyon sistemlerinin güvenilir ismi Yaskawa olarak tanınıyor.

Yaskawa J1000 Serisi

Kompact invertör sürücüler serisinde yer alan Yaskawa J 1000, şimdi ileri otomasyon alanında işinizi kolaylaştırmak amacıyla internet üzerinden de satışa sunuluyor. Sanayi firmalarının değişken hız gereksinimlerini karşılamak, daha verimli bir performans elde etmek, enerji tasarrufu sağlamak için tamamen uluslar arası standartlarda üretilen Yaskawa j1000 invertör sürücü tak ve çalıştır (plug and play) biçiminde çalışıyor.

Firmanız için yapılması gereken teknik malzeme yatırımı olarak düşünebileceğiniz bu ürüne şimdi bilgisayarınız üzerinden ve https://www.ileriotomasyon.com/yaskawa/ formatıyla ulaşabilir, çok daha fazla ayrıntılı teknik bilgi elde edebilirsiniz.

2010 yılından beri elektronik ve otomasyon alanının kalbi İstanbul Perpa Çarşısında hizmet veren İleri Otomasyon, Yaskawa J 1000 kompact invertör sürücüye güveniyor.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir