En İyi Facebook Oyunları

Bilindiği üzere Facebook, artık yalnızca bir sosyal paylaşım platformu değil, aynı zamanda internette eğlenceli vakit geçirmek isteyenlerin uğrak yerlerinden biri. İçerisinde bulunan yüzlerce ve her kategoriden oyun sayesinde kullanıcılarının boş vakitlerinde eğlenmelerini sağlayan bir platform. Özellikler bazı oyunlar var ki milyonlarca Facebook kullanıcısı, bu oyunların bağımlısı olmuş durumda. İşte Facebook’ta canı sıkılan ve yeni arayışlarda olanlar için oyun önerileri…

candy crush saga

candy crush saga

2015 Yılında En Çok Oynanan Facebook Oyunları

Candy Crush Saga, şüphesiz en çok oyuncusu bulunan popüler bir Facebook oyunu ve yaş aralığı fark etmeksizin bu oyunu oynayan birçok insana rastlamak mümkün. Oldukça zevkli olan ve seviyeler arttıkça zorlaşan bu oyun, kullanıcılarda adeta bağımlılık yapmış durumda.

Hero World, fantastik ve macera konsepti arayanlar için oldukça uygun bir oyun. Oynayan kişiler bu oyunda, bir süper kahramanın gücüne sahip oluyor ve isterse takım kurup kötülerle savaşabiliyorlar.

criminal case

criminal case

Island Paradise, önceki yıllarda çok popüler olan Farmville’in adada geçen versiyonudur. Bu oyunda, adada çeşitli ürünler yetiştirip kazanılan puanlarla dekorasyon yapılıp, ekim alanları genişletilebilir.

Criminal Case, gizemli olayları ve suçları araştırmak isteyen oyun severlerin oldukça seveceği seviye atlamalı, cinayet çözmeli bir oyun.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir