Ekranların Yeni Fenomeni Paramparça Dizisi

Star kanalında yayınlanan Paramparça adlı dizi ilginç konusu ve buna bağlı olarak yazılan senaryolarıyla geniş bir izleme kitlesine sahip. Dizinin konusunu özetleyecek olursak; doğum anında karıştırılan çocuklar yanlış ebeveynlere veriliyor. Ancak daha sonra meydana gelen bir trafik kazası  neticesinde bunun farkına varılıyor. Bundan sonra çocuklarının nerede ve nasıl bir hayat yaşadıklarının endişesi içersinde arayan ebeveynlerin duygusal ve dokunaklı çabalarının yansıtıldığı paramparça dizisi kadın ve erkek olmak üzere her yaştan bireylerin izleyebileceği türden bir yapım.

Ekranların Yeni Fenomeni Paramparça Dizisi

Ekranların Yeni Fenomeni Paramparça Dizisi

Paramparça Dizisi Karakterleri Ve Oyuncu Kadrosu

Ekranların fenomen dizisi paramparça etkili ve dokunaklı konusunun yanı sıra Nurgül Yeşilçay ve Erkan Petekkaya gibi oyunculukta kendilerini kanıtlamış ünlü simaları baş rollerde sevenleri ile buluşturuyor. Dizinin geri kalan oyuncu kadrosu da son derece yetenekli, çekim ekipleri ve yapımcılığı gayet profesyonel.

Gülseren’in (Nurgül Yeşilçay) kızı, Cihan (Erkan Petekkaya) ve Dilara’ya (Ebru Özkan) onlarınki ise Gülseren’e veriliyor ve bu talihsiz olay gün yüzüne çıkınca birbiri ardına gelişen enteresan olaylar yaşanıyor.

Paramparça dizisi ve oyuncuları son zamanlarda arama motorlarına en sık girilen konulardan.

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir