Efsane Dizi Prison Break Geri Dönüyor

Dünya dizileri içerisinde yapılan beğeni sıralamasında hep liste başına oynayan prison break oldukça farklı bir dizi. İçerisinde çok farklı maceraların yer aldığı bu dizi iki kardeşin baş başa verip sıkıntılara göğüs germesi ile ortaya çıkan bir senaryo. Atılan bir iftira sonucunda verilen idam cezasına itiraz ancak bu şekilde olabilirdi. En ince ayrıntısına kadar planlanmış bir kaçış hikâyesinin öyküsü.

Efsane Dizi Prison Break Geri Dönüyor

Efsane Dizi Prison Break Geri Dönüyor

Dünya üzerinde milyonlara ulaşan izlenme rekorları kıran prison break yeniden ekran başına geliyor. Dizi yapımcıları gelecek yıllar içerisinde dizinin yeniden çekileceğini açıkladı. Ancak senaryonun daha önce yer alan dizinin devamı olup olmayacağı ise akıllarda yer alan diğer bir soru işareti.

Kurgu Yine Mükemmel Olacak

Kaçışın her yönü ile mükemmel olmasını sağlayan bir kurguya sahip olan bu dizi çekilecek olan yeni bölümlerinde de aynı kurguyu seyircilerine sunacağa benziyor. Dizinin tutkunları şimdiden büyük bir merak içinde. Aksiyonlar, kovalamacalar, peşi sıra gelen farklı olayların hepsi iç içe sunuluyor. Çekilecek olan yeni bölümler dizi tutkunlarını yine çok sevindirecek.

Efsane Dizi Prison Break

Efsane Dizi Prison Break

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir