Dolgu Topuk Ayakkabı Nasıl Kombinlenir?

Her sezon bayanların gözdesi olmayı başaran dolgu topuklu ayakkabılar ile kusursuz bir şekilde kombinleyebileceğiniz kıyafetler arasında etekler yer alıyor. Kısa etekler, uzun etekler ya da midi etek modellerini dolgu topuklu ayakkabılar ile birlikte giyebilirsiniz.

dolgu topuk

dolgu topuk

Uzun ve kısa elbiselere yakışan dolgu topuklu ayakkabıların renk seçimleri ve modelleri konusundaki karar ise tamamen sizin zevklerinize kalmış durumda. Fakat stilinizi en iyi şekilde yansıtabilmeniz için ufak tefek renk uyumlarına da dikkat etmeniz gerekiyor.

Dolgu Topuk Ayakkabı Renk Seçimi Nasıl Yapılır?

Klasik, modern ya da vintage stiller arasından hangisini yaratmak istiyorsanız dolgu topuk ayakkabınızın ve kıyafetlerinizin renklerini bu stillere uygun olarak seçmelisiniz.

Etekler dışında dolgu topuk ayakkabıların en iyi kombinleri arasında dar kesimli kot pantolonlar yer alıyor. Modern tasarımlı kot pantolonlar ile stilinizi mükemmel bir noktaya taşıyabilirsiniz. Şık bir bluz ile birlikte de kombininizi kusursuz bir şekilde tamamlayabilirsiniz.

kombin

kombin

Yaz aylarında dolgu topuklu ayakkabı giymek istiyorsanız renga renk plaj kıyafetleriniz ile birlikte de harika bir kombin yapabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir