Denim Gömlek Kombinleri

 Denim gömleklerle her sezon mutlaka erkek ve kadın moda dünyasında karşılaşırız. Modası geçmeyen ve zevkle kombinlenebilen denim gömlekler artık klasik kombinlerin dışına çıkarak trend bir görünüm sunuyor. Denim gömlek kombinleri herkes tarafından tercih edilir ve stilize edilebilir.

kareli gömlek

kareli gömlek

Denim gömleklerin en çok yakıştığı kumaşlardan biri kuşkusuz deridir. Özellikle siyah deri etek, şort, pantalonlar ile çok şık kombinlenebilen denim gömlekler yaz kış tercih edilebilecek örneklerdendir. Stiletto veya yüksek topuklu ayakkabılar ile kombinlerinizi tamamladığınızda muhteşem uyumu siz de göreceksiniz.

2014 yılına damgasına vuran denim on denim modası 2015 yılında da devam edeceğe benziyor. Kot bir parçayı örneğin gömleği yine kot bir pantolon ile tamamlayarak denimden oluşan bir kombine verilen ad olan denim on denim kot çılgınlığının en son örneklerindendir.

kot gömlek

kot gömlek

Farklı Kombin Önerileri

Denim gömleklerin kuşkusuz en çok yakıştığı bir diğer örnek ise açık renk desenli etek ve pantolonlardır. Özellikle yaz kombinlerinde büyük yer tutan günlük şıklığın vazgeçilmezi denim gömlekler yaz aylarına uygun beyaz ve çiçekli desenli etek ve pantolonlar ile kombinlerken en keyif aldığınız örnekleri oluşturacaktır.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir