Dekorasyon Uygulamalarında Renklerin Yeri

Dekorasyon, yaparken biraz zahmetli ama elde edilen sonucu görünce zahmete değdiğini gösteren bir keyiftir. Keyif diyoruz çünkü gerçekten eğer ilgi alanınıza giriyorsa, yeni yaşam alanları yaratmak insana ciddi hazlar yaşatabiliyor. Bir kere bu vizyona sahip biriyseniz, sürekli aynı görünen yerlerde kalmaz, yaşadığınız yeri de ruh halinizi de sürekli yenilersiniz.

renkli dekorasyon

renkli dekorasyon

İyi Hissettiğiniz Renkleri Dekorasyonda Mutlaka Kullanmalısınız

Dekorasyonun ya da bir yeri dekore etmenin en keyifli yanlarından biri de renklerle oynamaktır. Renklerin psikolojik anlamdaki gücüne inanıyorsanız, onlarla adeta dans eder ve ortaya nefis sonuçlar çıkarabilirsiniz. Salonunuzu dekore ederken, bunu ister kendiniz yapın ister bir profesyonelden yardım alın her durumda sizin zevkinizin yansıması olacağı için size iyi hissettiren renkler üzerinden ilerleyeceksiniz.

renkli mutfak

renkli mutfak

Tercihinizi açık tonlardan yana kullanacaksanız, mesela beyaz koltuklar ile renkli yastıkların birleşimi size kendinizi iyi hissettirebilir. Tek renk mobilya seçimlerinde genelde halı ve perde seçiminde hareketli desenlere kayılıyor ve bu da gerçekten hoş bir görüntü oluşturuyor. Renkli bir halı ve ruhunuzun canlılığını yansıtan perdeler ile salonunuza her baktığınızda kendinizle gurur duyabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir