Bu Yazın En Trend Aksesuarı “Vücut Kolyeleri”

Yaz aksesuarları her sezon özellikle kadınlar tarafından oldukça ilgi gören aksesuarlar arasında yer alıyor. Yaz aylarının gelmesi ve tatil sezonunun başlamasıyla rengârenk ve cıvıl cıvıl kıyafetlerle birlikte kombinlenen takı ve aksesuarların başında bu yaz vücut kolyeleri yer alıyor.

kolye

kolye

Boyundan, omuzlara; omuzlardan göbeğe kadar uzanan bu kolyeler aynı zamanda sırtınızda süslüyor. Şıklığı, zarafeti ve farklılığı yansıtan bu muhteşem kolyeler ile bu yaza damganızı vurabilirsiniz.

Vücut Kolyeleri Nelerle Kombinlenebilir?

Bol dekolteli gece kıyafetleri ile takılabilen vücut kolyelerini aynı zamanda bikinilerinizle birlikte de muhteşem bir ahenk içinde kullanabilirsiniz. Özellikle omuz ve sırt dekolteli elbiselerle oldukça şık duran vücut kolyeleri; bakır, altın sarısı ve gümüş tonlarında her zevke hitap ediyor.

vücut kolyesi

vücut kolyesi

Bronz tenlerde oldukça şık duran bu köleyeler muhteşem yaz partilerinin vazgeçilmez aksesuarları arasında yer alıyor. Kumsalda güneşlenirken bile şık olmak isteyen bayanların boyunlarını ve vücutlarını süsleyecek bu kolyeler bu yaz sezonunun en  olmazsa olmaz aksesuarları arasında yer alıyor.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir