Bu Yaz Ponponsuz Olmaz

Moda denen kavram da olmasa insanlar ne yapacak acaba? Hayat eminiz ki çok sıkıcı olurdu. Her sene değişik bir tarz karşımıza çıkıyor. Nitekim bu yaz da ponpon çok moda.

Ponpunlu Giysileri Doğru Kullanabilme

Ama ille moda diye kendini küçük düşürmenin bir anlamı yok. Şu asla unutulmamalı moda her şey değil ve önemli olan kişinin yaşına, konumuna, yerine ve tüm bunlardan daha önemlisi bedenine uygun olarak giyinmesi

ponpon

ponpon

 

Elbette ponpon kullanabilirsiniz ama ponpon biraz çocuksudur eğer yaşınız otuz ve üzeri ise ponponlu giysiler kullanırken koyu renkte olanları tercih etmeli ve büyük olanlardan kaçınmalısınız.

Üzerinizdeki her giyside ponpon olmasına gerek yok.  Ayakkabınız da var ise yeterlidir. Ama yaz döneminde plajlarda hasır ponponlu çantalar çok moda siz de bir tane edinebilirsiniz.

ponpon modası

ponpon modası

Sezonun bir diğer gözdesi olan püskül ile asla beraber kullanmayın zira işte o durumda kimse sizi rüküşlükten kurtaramaz.

Ponpon masumiyetin ve bohem görünümün örneklemidir o yüzden kullanacağınız diğer objelerde bu detaya dikkat ederek bambaşka bir hava yaratabilir ve farkınızı ortaya koyabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir