Bozulan SQL Veri Tablolarınızı Kurtarın

Her web sayfanın bağlı olduğu bir SQL data bulunur. SQL veritabanının içerisinde ki tabloların anlık oluşan hatalar ya da benzer durumlardan dolayı sorun oluşmasıyla karşı karşıya kalabilirsiniz. Böyle durumlar için yeterli yazılım bilgisi olmadığı takdir de düzeltme olamayacağı gibi her şeyin daha da kötüye gitme olasılığını göze alaraktan dikkatli davranmanız gerekebilir.

Eğer ki web sitenizin sunucuda ki SQL datasında bir sıkıntı varsa ve riskli bir durum ile karşı karşıya kaldıysanız, siz de bu konuda SQL data onarma alanı içerisinde faydalanabileceğiniz doğru firmalardan yardım alabilirsiniz.

sql data kurtarma

sql data kurtarma

SQL Onarımı İçin Yazılım Bilgisi Gerekir

Yeterli seviyede bir yazılım bilginiz bulunmuyorsa eğer, tabloların içerisinde ki kodların birbirine karışmasını ve bozulan tablolarda ki kodlamaların daha da kötüye gidecek bir şekilde karışık hal almasına neden olabilirsiniz. Bu nedenle profesyonel bir yardım alınması gerektiğini unutmamalı, buna göre hareket etmelisiniz.

Bilginin ve veritabanı içerisinde ki içeriklerin tamamının korunaraktan onarımın gerçekleştirilerek tekrardan çalışır halde SQL yedeğinin sizlere sunulmasını sağlayan firmalarla çalışarak siz de sorununuzu düzenleyebilir ve verilerinizin kurtarılmasını sizlerde sağlayabilirsiniz.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir