Boyun Kırışıklığı Maskesi

Boyun kırışıklığı bayanların kâbusudur. Doğal yollarla boyun kırışıklığının önüne geçebilirsiniz. Boyun, dekolteye rahatlıkla uygulayabilirsiniz. Bu kremi özellikle göğüs bölgenize de sürün. Cildi gerer ve daha pürüzsüz bir görünüme kavuşmasını sağlar.

boyun

boyun

Boyun Kırışıklığı Maskesi Tarifi

1 tutam kurutulmuş aynısafa çiçeği, calendula yağı, balmumu, badem yağı, buhur eter yağı, limon yağı. İlk olarak aynı sefa çiçeğini demleyin. Soğutun ve süzün. Tencere içine soğutulan aynısefa bitkisini ve 20 gram balmumunu ekleyin. Eritin. 45 ml tatlı badem yağını ekleyip kısık ateşte eritin. Tencereyi ocaktan alıp hızlı şekilde balmumu iyice eriyene kadar karıştırın. Bu karışımın içine buhur eter yağı ile birlikte limon esansını ekleyin ve karıştırmaya devam edin. Tüm karışımı ılıyınca cam kavanoza koyun. Karışımı karanlık bir yerde tutun.

boyun kırışıklığı

boyun kırışıklığı

Boyun kırışıklığı maskesi özellikle yatmadan önce kullanılır. Tüm dekolte ve boyun kısmına sürülür. Sabaha kadar durabilir. Boyun bölgesi hassas olduğu için düzenli krem sürülmeli. Boyun bölgenizle beraber özellikle göğüs kısmınıza da uygulamayı ihmal etmeyin.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir