Bölmeli Emanet Dolapları

Günümüzde okullarda, hastanelerde, alışveriş merkezlerinde, spor salonlarında, öğrenci yurtlarında çokça karşımıza çıkan bölmeli emanet dolapları çok fazla kullanılmaktadır. İstenilen ebatta boyutta yapılan ve üzerinde kullanılan elektrostatik boya ile talep edilen renge göre şekillendire bilinen emanet dolapları kilitli ve etiket sistemiyle değişik özelliklerde yapılmaktadır. Emanet dolaplarında 180° açılabilen kapı sistemi kullanılmaktadır. İsteğe göre içerisine havalandırma bölmeleri yapılmaktadır. Kapılarda gizli menteşe sistemi kullanılmaktadır. Kilit sistemleri kişiye özel olarak uygulanmaktadır. Asma kilit anahtarlı veya kromajlı kilit seçenekleri bulunmaktadır. Raf aralıklara istenilen ölçülerde ayarlanabilmektedir.

Emanet Dolapları Özellikleri

İstenilen ölçülerde boyutlarda ve renklerde üretilebilir. Ayaklı olması sayesinde istenilen yere taşınabilinir. Hafif ürünler olduğu için taşıma esnasında sıkıntı çıkarmaz. Bölmeli emanet dolapları en çok okullarda ve öğrenci yurtlarında görebiliriz. Her öğrenciye bir bölümü vererek içerisinde malzemelerini eve gidip gelirken taşımamaları ya da sürekli olarak kilitli bir şekilde saklamalarına yarar. Emanet dolapları genellikle çelik kontriksiyonlar kullanılarak demir malzemelerden imal edilmektedir. Bölmeli emanet dolapları satın almak istediğiniz takdirde iyi bir araştırma yapmanız gerekmekte ve kıyaslama yapmanız fayda sağlamaktadır. Dolaplarda çevresel etkilerin ve dışarıdan insanlar tarafından kullanılacağı düşünülerek yıpranma etkilerine karşı sağlam ürünler olması talep edilmektedir. Bu nedenle emanet dolapları yapılırken kullanacak olan ürünlerde belirlenen standartlarda kaliteli malzemeler kullanılması gerekmektedir.

Bölmeli Emanet Dolaplarında Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar

Kullanılan malzemelerin nemi, ısıya ve dışarıdan gelebilecek tozlara karşı uzun süre dayanıklılık olmasına dikkat edilmelidir. Menteşeler sürekli açılıp kapanacağından dolayı uzun süre kullanıma dayanıklı ürünler kullanarak yapılmalıdır. Emanet dolabı alırken kaliteli malzemelerle imal edilmiş olması çok önemlidir. Dışında kullanılan boya da dekorasyon açısından önemlidir. Ayrıca dolapların yıkılma tehlikeleri göz önünde bulundurularak ağırlık dengelerinin çok iyi saptanması gerekir. İçerisinde kullanılan ve istenilen boyuta göre ayarlanabilir raf sistemlerinin dayanıklı malzemelerden yapılması gerekmektedir. Talepler doğrultusunda emanet dolaplarına istenilen renklerde boya yapılabilir. İşçilik kalitesinin çok önemli olması gereken emanet dolabı ile ilgili satın alma yapmak istediğinizde https://www.ponismetal.com.tr/8-bolmeli-ogrenci-emanet-dolabi sitesinden her türlü bilgi ve detayı alabilir istediğiniz hizmeti sağlayabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir