Bebeğinizi Bekleyen Tehlikeler

Her karı kocanın hayali evlat sahibi olmaktır. Evliliği güçlendiren ve eve renk katan muazzam meyvelerdir çocuklar. Aynı zamanda çiftin aşkının pekişmesine de sebep olurlar.

nevresim takımı

nevresim takımı

Fakat tüm iş doğum süreciyle bitmiyor. Asıl problemler doğduktan sonra başlıyor. Doğum uzmanları ve psikolojik servisler tarafından yapılan açıklamalarda doğumdan sonra bebeği bazı tehlikelerin beklediği belirtildi.

Nedir O Tehlikeler?

Bebeğinizin nasıl bir ortamda uyuduğu çok önemlidir. Birçok annenin düştüğü hataya sizde düşmeyin. Bebeğinize nevresim takımı alacakken sakın yastık almayın.

nevresim takımı fusya

nevresim takımı fusya

Yastık belli bir yaşa kadar bebeğinize zarar verir. Aynı zamanda oyuncak ayı tarzı yumuşak şeyleri yatağından uzak tutun. Çünkü bu tarz şeyler bebeğinizin nefes almasına ve vücudunun gelişmesine engel olur.

Bebeğinizi Koruyun

Bebek bakımında alt değiştirme tablası da mühimdir. Oynayan bir şey olduğu için bebeğiniz onun üstündeyken dikkatli olmalısınız. Çünkü bebeğiniz kayıp düşebilir.

nevresim takım çeşitleri

nevresim takım çeşitleri

Çocuğunuzu yıkarken de aldığınız sorumluluğun farkına varın. Bir leğende yıkayacaksınız. Onu bir an bile yalnız bırakmayın. Aranızdaki uzaklık kol mesafeniz olsun.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir