Bayan Hırka

Sonbahar ve kış aylarında en önemli koleksiyonlarından biri olan hırkalar, hem şekliyle hem de senleriyle birçok bayanın ilgisini çekiyor. Dışarıya çıktığımızda hem yanımıza alabileceğimiz bayan hırka modelleri de mevcuttur. Hırkaların içerinde rahat hareket etmenizden ziyade son derecede kullanışlı kıyafetlerden biridir. Hırkalar her bayana hitap eder. Şıklığına şıklık katmak isteyen bayanların ilk tercihleri arasında yerini alıyor.

Özellikle tesettür giyim kategorisinde hırkalar birinci sırada yer alıyor. Hem vücut hatlarınızı kapatıyor hem de fazla kilosu olanların kilolarını göstermemesi ilgiyi de fazladan fazlaya arttırıyor. Tarzınızı yansıtan hırkalardan birini tercih ettiğinizde istediğiniz şekilde kombinler yaparak daha estetik görünebilirisiniz. Hırkaların birçoğunda cep vardır. Bu durum hırkaları daha da kullanışlı hale sokuyor. Yüzlerce farklı modeller ve renk seçeneği ile tarzınızı ortaya koyabilirisiniz.

Hırkalarda daha çok düğmeli ya da fermuarlı tercih edilse de bu yazın trendlerinde önü açık modeller ravette. Önü açık hırkalar diğer kombinlerinizi ön plana çıkartarak yıldız gibi parlamanızı sağlıyor. Özellikle uzun olanı tercih ettiğinizde basen kısmınızda fazlalık var ise orayı kapatarak daha da şık olmanızı sağlıyor. Hırka modelleri sizi kış aylarında da yalnız bırakmıyor. Pamuklu hırkaları tercih ettiğiniz zaman yüzde yüz konforlu yaşam sürmenizi sağlar. Hem sıcak tutması hem de nefes aldıran kumaşı sayesinde daha kullanışlı hale sokuyor.

Hırka

Hırka Giyerken Nelere Dikkat etmeliyiz?

Bayan hırka modelleri bayanların tercih ettiği kıyafetlerden biridir. Hırkalar diğer kombinlerinizi belirlemesini sağlıyor. Oversized, yuvarlak, düşük omuzlu, büyük beden ve bol hırkalardan birini giyiyorsanız altına dar Jean pantolon ya da etek tercih edebilirsiniz. Dar bir hırka modelini tercih ettiyseniz mutlaka değişik aksesuarlarla daha şık hale çevirebilirsiniz.

Hırkayı alırken ten rengine göre belirlemeniz doğru tercih yapmanızı sağlayacaktır. Beyaz renge sahip hanımlar koyu renklerden birini tercih etmesi gerekir. Esmer ise ten renginiz o zaman tercihiniz açık renklerden biri olması sizi daha modern görünmenizi sağlar. Maksi modellinde hırkalar istediğiniz pantolonlardan birini giyebilirisiniz.

Kemer kullanmanıza gerek yoktur. Maksi hırkalarda kemer özelliği olduğu için fazla kemer sizi boğamasana neden olacaktır. Uzun hırkaları tercih edeceğiniz zaman ise mutlaka önü açık almanız diğer kombinlerinizin gözükmesini sağlayacaktır.

Bayan Hırkaların Fiyatı

Her mevsimin baş tacı olan hırkalar modelden modele farklılık olduğu gibi fiyatlarında değişiklik söz konusudur. Alacağınız firmanın da fiyatlarına etkin olduğunu söylemek mümkün. Pamuklu hırkalar diğer hırkalara göre daha yüksek. Tesettür giyimde hırkalarda daha uygundur. Çünkü tesettür giyimde hırkaların önemli yere sahiptirler.

Uygun olsun diye hem hırkadan hem de paranızdan olmayın. Örgünün ve kumaşın kalitesi düşüyor. Alırken mutlaka bunlara dikkat edilmesi gerekir. Aksi halde zaman kaybıdır. Eğer siz de bayan hırka modellerinden birini daha hızlı ve güvenli bir şekilde almak isterseniz https://www.allday.com.tr/hirka bunlardan birine tıklayarak sahip olabilirsiniz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir