Atv’nin Vazgeçilmez Dizisi Kertenkele

Kertenkele lakabı ile anılan sahte bir hocanın başından geçen acı tatlı olayların anlatıldığı oldukça eğlendirici ve sürükleyici bir dizi. İmam olarak camiye atanan asıl hocanın başından eksik olmayan talihsizlikler onun görev yapmasını engelliyor. Tam da bu noktada ortaya çıkan sahte hoca kertenkele camide göreve başlıyor.

Atv’nin Vazgeçilmez Dizisi Kertenkele

Atv’nin Vazgeçilmez Dizisi Kertenkele

Ziya hoca görünümlü kertenkele olan sahte hoca oldukça karmaşık bir aşk hikâyesi ile karşı karşıya kalıyor. Dedesinin isteği üzerine sadık ve güvenilir biri ile evlenmeye söz veren Zehra çözümü sahte bir evlilik yapmakta bulur. Bunun için akıla ilk olarak cami imamı gelir. Nede olsa imam kendisine âşık olmayacak ve böylelikle dedesini mutlu edebilecektir. Ancak işler hiçte sanıldığı gibi gitmez.

Eğlence ve Neşe Dorukta

Dedesinin ağır hastalığı üzerine her dediğini gerçekleştirmeye çalışan Zehra imam ile evlenme kararı alır. Ancak hesap etmediği bir şey olur ve farklı bir aşk ortaya çıkar. Bu mükemmel kurguya sahip olan dizinin başrolünde tanıdık bir yüz olan Timur Acar yer alıyor. Keyifli dakikaları her hafta yeni hikâyeler ile takip edebilirsiniz.

Kertenkele Dizisi

Kertenkele Dizisi

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir