Astroloji Nasıl İptal Edilir ?

Astroloji çoğu insanın ilgisini çeken bir olgu olup burç özellikleri günlük aylık ya da yıllık olarak hesaplanır. İnsan geleceği karşısında mobil operatörler ile boş durmayıp çeşitli çeşitli paketler oluşturmuştur.

Bu paketleri iptal etmek için operatörlerinden ücret kesintisi olur. Kullanılmayan bir uygulama için ücret ödememek  ayrıdır.

Türk Telekom Aboneleri 

Telefonlarda mesaj uygulaması ile astroloji iptal kova yazmak gerekiyor. Bu mesaj  ücretlendirilmemek ile  birlikte  insanlara  bilgi vermektedir.

Turkcell Abone Paketi

Telefonda mesaj uygulamasını açarak eğer bir kişi turkcell abonesi ise  günlük yorumlar telefona gelmektedir.

Vodafone aboneleri 

Vodafone kullanıcıların birçok paket teklifi sunan vodafone öncelikle burçlar yorumunu yapmaktadır. Ve buna özel paketleri vardır.

Aşk servis falı için tuşlanacak numara: 7070’e
Fal servisi iptali için: 7070’e burç adınızın iptali ve kova yazarak gönderilmesi yeterlidir.

Mesaj uygulaması açılarak  aralarda boşluk bırakarak büyük harflerle iptal yazarak metin iptal olmaktadır.

Rüya yorumları alındığında  servis iptali için 7070’e iptal yazıp göndermek yeterlidir. Astroloji çoğu insanın ilgisini çeken bir konudur Fakat çoğu insan astrolojiyi cep telefonlarından takip etmezler. Bunun yerine astrolojiyi insanlardan  öğrenmek isterler. Yaptıkları yorumlardan öğrenmek isterler.

Bazı üyelerin bu paketi iptal etmesi için hangi abone operatörleri olduğunu incelemek gerekmektedir.  Vodafone aboneleri belirli paketler sunmaktadır.

* Rüya yorumlarının tanımlanması için 7070 ’e mesaj atmak gerekir. Yanıt ise astrolojiden gelmektedir. İptal astro yazıp  7070’e gönderilen mesajın ardından karşı tarafa  bir mesaj gelir ve iptal edildiği kanısına varılır.

Rezzan Kiraz’ın yorumlarında şu yer almaktadır.
Servis iptali için  mesajı 1240’a göndermek gerekir.
Aşk Falı iptali için iptal aşkım yazıp 7070’e göndermek gerekir.

Turkcell aboneleri için iptal etme şansı oldukça fazladır. Çünkü vodafone abonelerinde iptal etme hızı 1 saati bulmaktadır.

Vodafonelular oldukça astrolojiye ilgi duymakta ve  fazlasıyla astrolojiden  mesaj almaktadırlar. Mesajların iptalini kendi istekleri ile yapmaktadırlar.

Eğer iptal edilmemesi gerekiyorsa  turkcell abone paketlerine üyelik gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Dinçer güneyin tavsiyeleri ile rüyalara ışık tutun servisinin iptali için  İPTAL IŞIK yazıp 7070’e göndermek gerekir. Aksi takdirde paket iptal olmaz.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir