Askeri ve Dram Dizi Severlerin İzlediği Dizi

Yaklaşık 5 sezondan beri var olan birçok dizi, kalitesini belli etmiş olup bir nevi kemik izleyicisi olan kişilerdir. Böylesine değerde ki dizilerin kaybolmaması adına ise senaristlerin canla başla çalıştıklarından söz edilebilir. Günümüzde bu şekilde uzun süredir TV’de bulunan dizilerden birini de sizlerle paylaşacağız.

Askeri ve Dram Dizi Severlerin İzlediği Dizi

Askeri ve Dram Dizi Severlerin İzlediği Dizi

İzlenen ve izleyicileri arasında her zaman konuşulan konu haline gelen dizilerden biri de Sungurlar dizisidir. Dizinin kategorisi ya da konusu, direkt olarak aksiyon, askeri, dram ve suç dizisi üzerinedir. Bu dizinin ilk ismi ise Şefkat Tepe adlı ismi olmasıdır. Dizi, daha sonrasında isim değiştirdi ve Sungurlar adını almıştır.

Geçtiğimiz 2014 yılı içinde 25 Ekim’de yayına başlayan dizi, aynı ekip ve çalışanlarıyla devam ederek, sadece isim değişikliği yapıp başka herhangi bir değişikliği yapmamıştır. Bir nevi dizinin devamı olarak şuanda yayındadır.

Sungurlar İle Her Hafta Askeri Aksiyon…

Askeri üzerine dizinin günümüzde çok az sayıda olması ve neredeyse hiç denilecek kadar az olması nedeniyle değerli görünen ve olan Sungurlar, gerçekten askeri dizi kategorisinde kendisine rakip tanımaksızın ön planda ilerliyor.  Başarılı çekimleriyle ve senaryolarıyla her hafta kendi kanalında…

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir