Artık Çoraplı Erkekler için Sandalet Giymek Moda!

Daha sıcak tutan ve genellikle su geçirmez spor ayakkabıları aslında bahar mevsimleri için en uygunudur, ancak birçok yetişkin erkek bunları bütün yaz boyunca giyer. Yaz için sandalet modelleri herkes için idealdir ama genellikle birçok erkek tüketici (açık ayak parmaklarını beğenmediği için olsa gerek) sandalet giymek konusunda tutucudur.

erkek sandalet

erkek sandalet

 

Ayakkabı dünyasındaki moda trendlerini kadınlardan daha az takip ediyor olabilirler, ancak günümüzde erkekler, yalnızca pratiklik ve konfor açısından ayakkabıları seçmiyor. Erkeklere daha fazla seçenek sunulursa bu süper konforlu sandalet modellerini tercih edeceklerine şüphe yok. (Diye düşünüyoruz…)

Erkek Sandalet Modelleri 2017 Yazına Damgasını Vuracak

Gladyatör sandaletler bu sezonda yaygın olarak kullanılıyor. Bazı erkekler yadırgasa “asla giymem” dese de genç jenerasyon üzerinde yoğun bir ilgi bıraktığı görülüyor. Genç erkekler için oldukça farklı çeşitler mevcut, daha çok dizlere kadar şık tokalara sahip modeller talep ediliyor. Hemen belirtelim ki yırtık kot pantolon ve spor gömlek ile birlikte mükemmel görünüyor.

siyah erkek sandalet

siyah erkek sandalet

 

Askeri stil erkek sandalet modelleri daha az popüler olsa da inanılmaz dayanıklılık özellikleri ile farklılık gösteriyorlar. Genellikle yüksek kaliteli süet ve deriden yapılmış modeller, ayakları nasır oluşumuna karşı da korumuş oluyor. Erkek sandaletleri rahatsız edici metal tutturucular olmadığı için en rahat ve pratik tasarımlara sahip. Dayanıklı kauçuk yaz ayakkabıları hem ıslak zemin hem de çim için mükemmel yapışma özellikleri gösteriyor.

Louis Vuitton, Adidas, Pierre Cardin, Gucci, Bottega Veneta, The North Face gibi ünlü markaların koleksiyonlarında harika stiller birbiri ile yarışıyor. Perçinler ile tamamlanan modeller, tokalı kemerler, parmak arası sandaletler ve daha pek çok çeşit arasında cesur erkekler zevkine uygun modelleri bulabilecek.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir