Abiye Kıyafet Modelleri

Davetlerin, düğünlerin, özel gecelerin vazgeçilmezidir abiye elbiseler. Gecenin en şık kadını olmak için çıkılan bu yolda, uzun uğraşlar sonucunda elbise seçimi yapılır, takı ve ayakkabıları seçilerek tamamlanır.

abiye kıyafetler

abiye kıyafetler

Elbise gidilen yere gösterilen saygının derecesini belirler tabi kişinin kendine gösterdiği saygıyı da. Bir çok kadın özenilmek hatta üstündeki elbiseyle kıskanılmak ister. İltifatlarla elbisenin güzelliği taçlandırılır, nereden aldığı merak edilir, sorulursa başarılı bir elbise seçimi yapıldığına inanılır.

Abiye Elbise Şıklığı

Abiye elbise modelleri sezona göre farklılık gösterir. Modanın etkisiyle renk, model, kesim gibi bir çok temel faktör değişiklik gösterir. Sezonun en sevilen renk ve aksesuar detayları abiyelerde de kendini beli eder. Bu sezonda dantel ve kadifenin etkisini görmeye devam edeceğimiz abiye elbiselerde, hemen hemen her rengin hayatımıza girdiğini söylemek mümkün.

abiye modelleri

abiye modelleri

Abiye elbise denince  ilk akla gelen uzun elbiseler vazgeçilmezliğini hala korumakta ve uzun abiyelerde daha romantik çizgiler göze çarpıyor. Daha detaylı çizgilerin hakim olduğu bu sezon abiye elbise modasında, kısa şifon ya da saten abiyelerin etkisi de yadsınamaz.

 

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir