3D Sistemler mi 5D Sistemler mi?

Eskiden Sinema ve 3d sinema olarak iki farklı sistem hayatımıza girmişti. Şimdilerde ise Sinema, 3D sinema ve 5D sinema olmak üzere 3 ana karakter hayatımıza girmeye başladı. Ancak bu karakterlerde 3D sistemi 3D filmler ve 3D Oyunlar sayesinde oldukça ön plana taşınmış durumda zaten.

Birçok sinema salonu tarafından artık desteklenen 3D sistemi sayesinde özellikle sinema salonlarında film izlemek oldukça basit ve eğlenceli bir hal almaya başlamıştır. Ancak hayatımıza biraz daha kısıtlı bir seçenek ile giren 5D Sinema Sistemleri de gelecek için oldukça önemli yatırımlar gibi görünüyor.

Pazarın giderek daha fazla kullanıcı tarafından kullanılıyor olması ve pazara yeni markaların da girmeye başlamış olmaları sayesinde artık 3D sektör bir anlamda tam olarak oturmuş bir sistem haline geçmeyi başarmıştır. Aynı şekilde şu aralar sadece belli noktalarda olan 5D Sistemi de yavaş yavaş büyüyen bir sektör halini almaya başlamış durumda.

5d sistemler

5d sistemler

3d oyunlar ve 3D filmler son dönemde oldukça yüksek seviyelerde talepler görmeye başladılar bile. Birçok kişi evine aldığı son model TV veya Monitör ürünün denemek, nasıl olduğunu görmek için 3D özelliklere sahip filmler ve oyunlara yönelmeye başladılar bile. Pazarda bu noktada faaliyet gösteren büyüklü küçüklü birçok firmanın olduğu kesin. Bunlar arasında yer alan 3DOyunlar sitesi de bir anlamda size 3D özelliklerine sahip oyunlara rahatlıkla ulaşma imkânı sağlıyor durumda.

Çok eskiye dayanan bir mazisi olmasa da 3D sistemler gelecek senelerin önemli ürünlerinden olmaya başlayacaklar gibi görünüyor. Bir anlamda şu aşamada oldukça iyi yerlerde olan bu site de gelecek 3D destekli ürünlerin sayısına ve siteye gelecek olan ziyaretçilerin desteklerine göre daha da büyüyerek yoluna devam edecektir gibi görünüyor. Sizin de yakında 3D destekli bir alma gibi bir fikriniz varsa bu siteyi aklınızdan çıkarmamaya çalışın. Bu sayede her zaman işinizi görecek kalitedeki bir site elinizin altında olmuş olacak.

Yorum Bırak

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir