S Plakalar İçin Tarihin Uzatılması Kararı Alındı

Bolu Belediyesi aldığı karar ile 12 metrelik araçların S plaka almaması nedeniyle S plakaların temin edilmesini 31 Aralık 2016 tarihine kadar uzattı. Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne edilen 495 başvurunun S plaka olduğu belirtildi.

Bolu Belediyesi sınırları içerisinde servisçilik edenlere verilen S plakaların temin edilmesi tarihi 31 Aralık 2016 tarihine kadar uzatıldı. Bolu’da toplam 576 araç, Bolu Emniyet Müdürlüğü’ne müracaat etti.

Müracaat işlemlerinde S plaka almak istediklerini belirtti. Müracaatlarda 495 aracın S plaka aldığı belirtildi. 66 kişinin ise halen S plaka almadığı kaydedildi.

Bolu Belediyesinde olan 12 metrelik araçların ise henüz S plakasının olmadığı öğrenildi. 12 metrelik araçların başvuru süresi ise 31 Aralık 2016 tarihine kadar uzatıldı. Şehirlere ait olan plaka ve güncel bilgileri plakalar.gen.tr adresinden öğrenebilirsiniz.

Plakalar konusunda detaylı bilgilere yer veren sitede hem şehir ismi ile hem de plaka kodu ile bilgiye erişebiliyorsunuz. 59 plaka kodunun nereye ait olduğunu öğrenmek için site içerisinde arama yapmanız yeterli.

1 Yorum

Yorum Bırak

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir